Interiéry na klíč

Komplexní řešení interiérů na klíč

- profesionální návrhy bytových a komerčních interiérů

Zásadní je pro nás dodržování základních parametrů zakázky, jako je termín, cena a vysoká kvalita. Klientovi se snažíme být především partnerem, který pomáhá hledat optimální řešení, a to jak z technického, tak i z finančního hlediska. Zajišťujeme kompletní portfolio služeb týkajících se realizací interiérů na klíč, ať už se jedná o modernizace kuchyní nebo stávajících interiérů obývacích, koupelen, tak i zařizování interiérů novostaveb, vč. komunikace s developerem. Jedná se jak o dispoziční řešení, tak návrh a výběr nábytku, doplňků, osvětlení, spotřebičů….

Prvním krokem při realizaci interiéru na klíč od naší společnosti je schůzka s následnou návštěvou u Vás doma, při které jsou zaměřeny prostorové dispozice interiéru vašeho bytu nebo jiného prostoru. Následuje návrh architekta, vizualizace a grafický návrh řešení apod. Důkladně s vámi prodiskutujeme Vaše požadavky, designové, materiálové a barevné řešení. Součástí řešení je detailní finanční nabídka na dohodnutý rozsah prací.
Posléze se může přistoupit k samotné realizaci. Po celou dobu zakázky jsme s klientem v kontaktu.

Nebojte se využít služeb bytového architekta a dosáhněte maxima ze své budoucí investice!

Architekt vám nabídne nejlepší možné řešení dispozice vašeho prostoru a zároveň bude respektovat vaše přání a požadavky.

   
   
Návrh a realizace interiéru na klíč, byt, Praha, 2011. Stavební úpravy, kompletní zařízení, včetně osvětlení, AV techniky, dekorací.
Detail
     
 
 
Copyright © 2011 MISTIC, spol. s r.o.
Doporučujeme: FINÁBYTEK.CZ - levný nábytek, nápad, design a kombinovatelnost za velmi příznivých finančních relací
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2