Spotřebiče

Pokud přemýšlíte o nové nebo renovaci stávající kuchyně, určitě zvažujete, zda zvolit zabudované (vestavné) spotřebiče nebo raději volně stojící (samostatné).
Obé má své výhody. Vestavné spotřebiče jsou v nové kuchyňské lince elegantně ukryty před nepovolanými zraky. Vestavba umně skryje myčku nádobí, lednici, mrazák, troubu i pračku se sušičkou, a také zabudovaná trouba a sporák ušetří místo a usnadní Vám přípravu jídel.  Moderním trendem poslední doby je i případné umístění posuvných dveří, které umně skryjí celou pracovní část kuchyně.
Pořízení samostatně stojících spotřebičů má přednost zejména finanční, ve finanční úspoře. Jedná se však o běžné, samostatně stojící, elektrospotře, nikoliv o zajímavé, designové,  a také mnohem dražší modely spotřebičů, které se dají přirovnat spíše k solitérům.

Téměř každý bytový architekt či specialista z kuchyňského studia Vám určitě doporučí, abyste zvolili vestavné spotřebiče, zabudované do kuchyňské linky. Cenové navýšení vestavných spotřebičů se pohybuje přibližně kolem 10 - 15 % v porovnání s hodnotou samostatných spotřebičů, což je v konečném výsledku celkem zanedbatelné při současné významné estetické hodnotě.

Moderní kuchyňská linka si většinou žádá vestavbu.

 
 
Vestavné spotřebiče
 
Moderní kuchyně si většinou žádá vestavné spotřebiče.
 
Volně stojící spotřebiče
 
Pár rad, čeho si všímat při výběru spotřebičů především.
 
   
Sporáky, lednice, mrazáky, digestoře, trouby a další. Moderní i retro design.
Detail
 
 
 
Copyright © 2011 MISTIC, spol. s r.o.
Doporučujeme: FINÁBYTEK.CZ - levný nábytek, nápad, design a kombinovatelnost za velmi příznivých finančních relací
Powered and created by E-WORKS :: web studio | XHTML 1.0 | CSS 2